• Agger Vedel posted an update 4 months, 4 weeks ago

  Ověřte čerstvost mouky do pečiva.

  Palacinky jsou oblíbené, protože potřebují jen pár základních surovin. Ale pokud váš prášek do pečiva není čerstvý nebo prošlý, budete mít ploché palačinky, a ne nadýchané, světlé. Asi jednou za měsíc procházím plechovkou s práškem do pečiva mezi pravidelnými dávkami palačinek, vaflí a sušenek, ale pokud nádobu pravidelně vyměňujete, zkontrolujte datum spotřeby nebo vyzkoušejte tento test, abyste se ujistili, že je váš kvásek čerstvý.

  Suché ingredience ušlehejte, aby nevznikly velké hrudky.

  Když jsem vyrůstal v palačinkárně Bisquick, vzpomínám si, že mám hrozné vzpomínky na hrudkovité palačinky. Bylo to proto, že balená směs má tendenci se při balení usazovat a hrudkovat. Bylo to kvůli tomu, že se předem zabalená směs shlukovala a usazovala. Abyste se vyhnuli přemísení těsta při přidávání mokrých do suchých ingrediencí, použijte několik metliček k odstranění hrudek ze suchých ingrediencí. Suché ingredience můžete jistě také prosít, ale kdo to chce dělat v 7 hodin ráno?

  Nemíchejte příliš mnoho.

  Pár hrudek je v pořádku. Je lepší mít pár hrudek těsta než tvrdé, lepivé těsto, které po uvaření nedrží pohromadě. Po rozšlehání suchých ingrediencí přidejte mokré. Měli byste být schopni jemně promíchat obě ingredience několika krouživými pohyby lžíce. Odpočinek těsta vytvoří koláč s malými hrudkami.

  Nechte těsto.

  Takhle vypadá moje sobotní palačinková příprava: Než začnu dělat něco jiného (než spustím kávovar nebo smažím slaninu, promíchám si těsto na palačinky!) a pak to nechám uležet alespoň 15 minut (ideálně 30), než rozehřeju pánev a pustím se do palačinky. pánev a začnu palačinky. Umožní vám připravit šálek kávy nebo slaniny a mouku absorbuje jakoukoli tekutinu. Kdy chcete zjistit nové informace o palačinka, musíte podívejte se sem na http://www.palacinky.org web.

  Použijte velkou pánev nebo, ještě lépe, pánev.

  Moje 12palcová litinová pánev byla nejspolehlivější pro všechny mé zkušenosti s výrobou palačinek. Protože pánev měla velkou plochu, byla schopna vařit tři různé velikosti palačinek najednou. Také se mi podařilo udržet stálé teplo bez ohledu na to, jakou varnou desku jsem používal. Elektrická pánev je záchranou při výrobě palačinek. Mohu udělat šest palačinek najednou a všechny jsou dokonale zlaté.

  Vyčistěte pánev mezi dávkami.

  Moje máma používala olej, ale já věřím, že palačinky by se měly smažit na másle. Když si je namažete máslem, skončíte s přepáleným máslem. Aby nedošlo k připálení nebo nechutné části, pánev jednoduše otřete a mezi jednotlivými dávkami přidejte další máslo.

  Věnujte zvýšenou pozornost.

  Toto je nejlepší tip, jak připravit lepší palačinky. Zhnědnou rychle? Oheň by měl být ztlumen a pánev by měla vychladnout alespoň minutu, než přidáte další várku. Drží málo nebo hodně? Více másla nebo oleje je dobrý nápad. Otočte svůj recepty na palačinky, jakmile bude syrová strana bez bublinek a okraje zaschnou.